مدرک QAL انگلستان

معرفی مدرک QAL انگلستان:

جهت مشاوره دریافت مدرک QAL انگلستان با مشاوران ما تماس بگیرید.

مدرک QAL انگلستان

برند QAL انگلیس

دارای تاییده بین المللی

نام مدرک بین المللی: مدرک پایان دوره آموزشی از آکادمی QALانگلستان(لاتین)

مرجع صادرکننده: کیو ای ال QALانگلستان

درباره مرجع صادر کننده QALانگلستان:

آکادمی مجازی ایرانیان نمایندگی این مرکز بوده و در زمینه صدور گواهینامه با شرکت QAL همکاری دارد

مرکز صدور گواهینامه QAL-UK (Quay Audit Limited) یک مرکز مستقل ثبت و صدور گواهینامه (CB) است که توسط سازمان اعتباردهی ASCB – Accreditation Service for Certifying Bodies-EUROPE اتحادیه اروپا تائید صلاحیت شده است. در نتیجه مدارک صادر شده قطعا دارای اعتبار بین المللی بوده و دارای ریجستر آنلاین در کشور آنگلستان می باشد.

مرکز این شرکت در انگلستان بوده و علاوه بر آن دفاتر این شرکت در نقاط مختلف در حال فعالیت و ارائه خدمات ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه به مشتریان می باشند . QAL-IRAN نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت بین المللی QAL در خاورمیانه با مرکزیت ایران فعالیت خود را در زمینه ممیزی سیستمهای مدیریتی وارائه خدمات آموزشی آغاز نموده و با استفاده از ممیزین متخصص و کارآمد تلاش دارد با درک عمیق نیازهای مشتریان، افزایش کارایی، اثربخشی وبهبود مستمر فرآیندهای آنان، در سازمانهای طرف قرارداد خود ارزش افزوده ایجاد نماید.

این شرکت در زمینه صدور گواهینامه هایISO 14001:2004 , ISO9001:2008 ،OHSAS 18001:2007 ،ISO 22000:2005 ،HACCP ، ISO 10002 ،ISO 27001 ، ISO 10006 ،ISO 16001 ، ISO TS/29000 ، ISO TS/16949 ، HSE آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

مدرکQAL انگلستان

مدرکQAL انگلستان

برای کسب اطلاعات بیشتر از دریافت مدارک بین المللی با ما در تماس باشید

استعلام مدرک QAL انگلستان

۱) استعلام آنلاین QAL انگلستان از طریق وب سایت آکادمی کیو ای ال انگلستان: با ورود به وب سایت کیو ای ال انگلستان به آدرس www.qalcert.com و کلیک بر روی بخش training certificates، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

۲) استعلام به صورت مکتوب QALانگلستان: در صورتیکه دانش پذیر برای تایید گواهینامه از سمت مرکز نیاز به استعلام مکتوب داشته باشد میتواند پس از دریافت گواهینامه نامه،استعلام مکتوب درخواست دهد که استعلام مکتوب طی یک نامه با مهر و امضا رسمی آکادمی آموزش مجازی ایرانیان برای ایشان صادر می گردد.

جهت دریافت مدرک معتبر بین المللی از QAL انگلستان با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید

 

هزینه دریافت مدرک انگلستان

آکادمی آموزش ایرانیان کلیه خدمات صدور مدارک بین المللی از جمله مدرک معتبر QAL انگلستان را انجام میدهد. جهت اطلاع از هزینه های صدور مدرک QAL انگلستان با پشتیبانی به شماره 03137777403 الی 03137777405 تماس بگیرید یا در تلگرام و واتس آپ پیام (09228627818) ارسال فرمایید.

 

معتبرترین مدارک بین المللی را از ما دریافت نمایید

 

 

5 Responses

  • آکادمی آموزش ایرانیان

   با سلام و تشکر از شما جهت ارسال نظراتتان
   بله البته که مدارک مهارتی ما برای رزومه کاری شما جهت استخدام در شرکت های داخلی خصوصی و دولتی تاثیر گذار هستش
   همچنین اگر مدیر هستین دریافت این مدارک میتونه واسه رزومه شرکت شما خیلی مفید باشه
   اگه توجه فرموده باشین شرکت های معتبر اکثرا توی اتاق های مدیریتیشون تعداد زیادی از مدارک ما رو استفاده میکنن که این باعث افتحار ماست.

دیدگاهتان را بنویسید