بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت

بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت

به طور کلی داشتن رزومه کاری مناسب برای فعالیت تجاری شما چه در داخل و چه خارج از کشور ضروری می باشد. یکی از موارد مهمی که در رزومه کاری ذکر خواهد شد داشتن مدارک مهارت فردی یا certification body (CB) است.

همیچنین لازم است مدارک فردی (مهارتی) که در رزومه ذکر می نمایید از منابع معتبر اخذ شده باشد. مراکزی که دارای تاییدیه از نهادهای معتبر بین المللی مثل ASCB باشند و یا مراجع معتبر بین المللی آنها را تایید نموده باشد.

همچنین برای رزومه کاری بهتر است مدارک certification body در کشور معتبری دارای ریجستر آنلاین باشد.

 

 

معتبرترین مدرک بین المللی
معتبرترین مدرک بین المللی

 

پس برای معتبر بودین یک مدرک مهارتی یا certification body دو شرط لازم است:

اول اینکه مرکز صادر کننده از یک مرجع معتبر بین المللی تاییدیه داشته باشد

دوم ریجستر آنلاین در یک کشور معتبر داشته باشد

 

معتبرترین مرجع تایید صلاحیت مراکز CB:

معتبرترین مرجع تایید صلاحیت برای مراکز صدور گواهینامه فردی یا certification body  مرجع ASCB می باشد که مخفف  service for certifiying bodies است به معنی مرجع تایید صلاحیت مراکز صدور گواهینامه فردی است.

لذا اگر مدرک دریافتی شما دارای تاییدیه فوق باشد معتبر محسوب شده و برای رزومه کاری شما جهت فعالیت در سراسر جهان بسیار مفید خواهد بود.

 

معتبرترین مدارک بین المللی:

از جمله مراکز معتبرصدور گواهینامه فردی یا certification body که در داخل کشور ایران دارای نمایندگی هستن و تاییدیه معتبر از مراجع بین المللی دارن می توان به شرکت QAL (ریجستر کشور انگلستان) یا دلتا سرت (ریجستر کشور هلند، یونان، اتحادیه اروپا و …) نام برد.

جهت دریافت مدرک معتبر بین المللی با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت دریافت مدرک معتبر گواهینامه فردی با شماره های 03137777403 الی 03137777405 در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید و یا در تمامی ساعات از طریق پیام رسان تلگرام یا واتس آپ به شماره 09228627818 پیام ارسال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید