سوالات متداول

از اینکه آکادمی آموزش ایرانیان را برای رشد و شکوفایی خود انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم. در این صفحه سوالات متداولی که بیشتر کاربران گرامی مد نظر دارند پاسخ داده شده است. لذا خواهشمندیم در صورتی که نیاز به راهنمایی یا اطلاعات بیشتر دارید از طریق پشتیبانی تلگرام یا واتس آپ شماره 09228627818 یا 09109909004 پیام ارسال فرمایید.

 

برای مشاهده جواب سوال لازم است روی سوال مورد نظر کلیک فرمایید:

 

1.دوره مجازی آکادمی آموزش ایرانیان به چه صورت برگزار می گردد؟

آکادمی آموزش ایرانیان کلیه دوره های آموزشی خود را به صورت متنوع با توجه به شرایط مخاطبین برگزار می نماید. در دوره های مجازی این آکادمی پس از ثبت نام یک جزوه رایگان آموزشی ارسال می گردد. که متقاضی پس از مطالعه جزوه ارسال شده با شرکت در آزمون دوره یا ارسال پروژه انجام شده عملی موفق به دریافت مدرک پایان دوره خواهد شد.
متقاضیان گرامی توجه بفرمایند در این نوع از دوره ها به صورت مجازی فقط از متقاضی هزینه مدرک آموزشی دریافت شده است و هزینه ای بابت آموزش دریافت نخواهد شد. لذا دوره های مجازی آکادمی از نظر هزینه ای دارای مناسب ترین قیمت هستند. برای دریافت بالاترین کیفیت آموزشی متقاضی محترم لازم است دوره های حضوری را انتخاب نمایند.

2.نحوه دریافت مدرک یک دوره به چه صورت خواهد بود؟

برای دریافت مدرک پایان دوره لازم است پس از قبولی در آزمون یا ارسال پروژه عملی (بستگی به نوع دوره) تکمیل ثبت نام انجام شود . در این صورت مدرک دوره طی حداکثر 1 ماه ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است مهلت شرکت در آزمون پایان دوره یا ارسال پروژه حداکثر سه ماه از تاریخ ثبت نام در دوره می باشد.