سوالات متداول

از اینکه آکادمی آموزش ایرانیان را برای رشد و شکوفایی خود انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم. در این صفحه سوالات متداولی که بیشتر کاربران گرامی مد نظر دارند پاسخ داده شده است. لذا خواهشمندیم در صورتی که نیاز به راهنمایی یا اطلاعات بیشتر دارید از طریق پشتیبانی تلگرام یا واتس آپ شماره 09228627818 یا 09109909004 پیام ارسال فرمایید.

 

برای مشاهده جواب سوال لازم است روی سوال مورد نظر کلیک فرمایید:

 

1.دوره مجازی آکادمی آموزش ایرانیان به چه صورت برگزار می گردد؟

آکادمی آموزش ایرانیان کلیه دوره های آموزشی خود را به صورت متنوع با توجه به شرایط مخاطبین برگزار می نماید. در دوره های مجازی این آکادمی پس از ثبت نام یک جزوه رایگان آموزشی ارسال می گردد. که متقاضی پس از مطالعه جزوه ارسال شده با شرکت در آزمون دوره یا ارسال پروژه انجام شده عملی موفق به دریافت مدرک پایان دوره خواهد شد.
متقاضیان گرامی توجه بفرمایند در این نوع از دوره ها به صورت مجازی فقط از متقاضی هزینه مدرک آموزشی دریافت شده است و هزینه ای بابت آموزش دریافت نخواهد شد. لذا دوره های مجازی آکادمی از نظر هزینه ای دارای مناسب ترین قیمت هستند. برای دریافت بالاترین کیفیت آموزشی متقاضی محترم لازم است دوره های حضوری را انتخاب نمایند.

2.نحوه دریافت مدرک یک دوره به چه صورت خواهد بود؟

برای دریافت مدرک پایان دوره لازم است پس از قبولی در آزمون یا ارسال پروژه عملی (بستگی به نوع دوره) تکمیل ثبت نام انجام شود . در این صورت مدرک دوره طی حداکثر 1 ماه ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است مهلت شرکت در آزمون پایان دوره یا ارسال پروژه حداکثر سه ماه از تاریخ ثبت نام در دوره می باشد.

3.نحوه دریافت مدرک یک دوره به چه صورت خواهد بود؟

برای دریافت مدرک پایان دوره لازم است پس از قبولی در آزمون یا ارسال پروژه عملی (بستگی به نوع دوره) تکمیل ثبت نام انجام شود . در این صورت مدرک دوره طی حداکثر 1 ماه ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است مهلت شرکت در آزمون پایان دوره یا ارسال پروژه حداکثر سه ماه از تاریخ ثبت نام در دوره می باشد.

4.با مدرک شما میتونم ادامه تحصیل توی دانشگاه بدم؟

آکادمی ما فقط مدارک مهارت یا certification body صادر میکنه که این مدارک دانشگاهی نیستن، ولی ممکنه بعضی از دانشگاه های خارج با این مدارک واستون تطبیق واحد بدن یا طبق قوانین داخلی خودشون به عنوان پیشنیاز رشتشون قبول کنن از متقاضی، ولی این یک قاعده کلی نیست و بعضی از دانشگاه ها اینکار رو انجام میدن.
به صورت کلی مدارک مهارتی غیردانشگاهی محسوب شده و برای ادامه تحصیل معمولا به صورت مستقیم کاربردی ندارن، هرچند بعضی از مراکز صدور بخاطر اینکه تعداد کمی از دانشگاه ها این مدارک رو برای ادامه تحصیل قبول میکنن مدعی هستن که مدارکشون برای ادامه تحصل هستش، ولی این موضوع کلی نیست ولی بعضی دانشگاه ها برای داشتن ورودی بیشتر این مدارک رو ازشون قبول میکنن که استناد مراکز مدعی این موضوع بخاطر همین قضیه هستش

5.با مدرک شما میتونم توی سازمان …. شرکت …. مشغول به کار بشم؟

اصولا برای استخدام و کار در سازمان های مختلف نیاز به مدارک مهارتی هستش (یا مدارک تحصیلی) و مدارک ما از نظر معتبر بودن دارای گارانتی هستن و معمولا اکثر سازمان ها و مراجع معتبر قبولشون دارن.
ولی برای اینکه متوجه بشید یک محل خاص مورد نظر شما مدرک رو قبول میکنه یا خیر باید از خود اون سازمان بپرسید. چون سازمان ها و ارگانها در پذیرفتن یا نپذیرفتن مدارک مهارتی کامل آزاد هستن.
برای اینکار خیلی راحت میتونید نمونه مدرکی که خدمتتون قبل فرستادیم رو بررسی کنید و بعد از این درخواست بدین و مدرک مورد نظرتون رو دریافت کنید.

6.من مدرکم رو واسه ارایه به سفارت …. یا شرکت … میخوام، اونها از کجا میتون استعلام کنن که مرجع صادر کننده مدرک من معتبره؟

همانطور که خدمتتون قبلا توضیح دادیم سازمان Ascb یه مرجع بین المللی هستش که میاد شرکت های صدور گواهینامه رو تایید صلاحیت میکنه. به عنوان مثال تاییدیه یکی از مراجع ما مستقیما از سازمان ASCB اینه:
http://portal.ascb.com/Statement/104Statement.pdf
شما وقتی این تاییدیه رو به مدرکتون پیوست کنید هر شرکت یا سازمان بین المللی مدرکتون رو مسستقیما قبول میکنه و خود مدرک هم توی سایت صادر کنندش ریجستر آنلاین میشه که این سایت توی مثال بالا متعلق به کشور انگلستان با پسوند UK هستش

7.سازمان ASCB چیست؟

سازمان ASCB معتبرترین مرجع بین المللی توی دنیا برای تایید صلاحیت شرکت های صدور گواهینامه مهارت فردی یا cb هستش و هر شرکتی تاییدیش رو داشته باشه مدرکش بین المللی و معتبر محسوب میشه. مدارکی که بتون میدیم ضمانت اینو داره که این تاییدیه رو داشته باشن.

8. آدرس و محل شما برای مراجعه حضوری کجاست؟

کلیه خدمات ما برای رفاه حال متقاضیان گرای به صورت غیرحضوری ارایه میشود:
1- مرحله ثبت نام به صورت کاملا غیرحضوری می باشد. و از طریق سایت یا پیام رسان انجام می شود.
2- مرحله دریافت جزوات pdf و یا فیلم آموزشی رایگان کاملا غیرحضوری می باشد و از طرق پیام رسان انجام میشود.
3- مرحله آزمون و ارسال پروژه کاملا غیرحضوری می باشد و از طریق سایت یا پیام رسان انجام میشود.
4- ارسال مدرک پایان دوره طبق درخواست متقاضی از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور با ارسال آدرس دقیق و کد پستی انجام میشود و نیاز به حضور نخواهد داشت.
آدرس دفتر مرکز واقع در اصفهان به همراه کلیه مشخصات ما داخل سایت دارای نماد اعتماد موجود می باشد:
اصفهان – میدان ارتش – جنب موسسه ملل – پلاک 3 – واحد 1 کدپستی: 8175913591
تلفن:
09109309003 الی 09109309005
و
03137777403 الی 03137777405

به دلیل بالا بودن تعداد متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی، امکان مراجعه حضوری به آدرس فوق بدون هماهنگی امکان پذیر نمی باشد .

9.چگونه می تونم مدارک معرفی شده توسط شما رو دریافت کنم؟

ب✳️ تمامی مدارک معرفی شده رو میتونید با شرکت در دوره های مجازی (آموزش از طریق جزوه) دریافت بفرمایید. در دوره های مجازی فقط هزینه مدرک دوره دریافت میشه و هزینه ای بابت آموزش پرداخت نخواهید کرد

10.چگونه می تونم به خدمات و گارانتی شما اطمینان کنم؟

آکادمی آموزش ایرانیان بیش از یک دهه به هزاران دانش آموخته مشغول ارایه خدمات هستش و به آدرس اینترنتی www.ac98.ir دارای تمامی مجوزات قانونی می باشد و همچنین خرید خدمات مانند دوره های آموزشی از این سایت به دلیل دارا بودن نماد اعتمادالکترونیکی از وزارت صنایع، کاملا قابل رهگیری می باشد و در صورت تناقض در خدمات دریافتی کلیه مبالغ از طریق اینماد قابل برگشت است.
با ورود به سایت ما به آدرس www.ac98.ir از صفحه اینماد ما بازدید فرمایید. همچنین در صفحه اینماد سایت ما سابقه ارایه خدمات ما و رضایت مشتریان قابل مشاهده است.

11.اعتبار یک مدرک بین المللی شما در چه حدی هستش؟

گواهینامه های مرکز ما تماما توی کشورهای معتبر اروپایی ریجستر آنلاین میشه و مرکز ریجستر کننده تاییدیه از سازمان ASCB (معتبرترین مرجع تایید صلاحیت شرکت های صدور گواهینامه یا CB در دنیا) داره.
در نتیجه میشه گفت معتبرترین مدرک بین المللی که توی ایران صادر میشه همین مدارک هستن که هم واسه رزومه کاری، هم واسه مهاجرت و هم واسه خیلی از کارهای دیگه میتونید از این مدارک استفاده کنید و از نظر معتبر بودن و بین المللی بودن ما بهتون ضمانت صددرصدی میدیم.

12.دوره غیر حضوری به چه صورت برگزار میشه؟

ببه این صورت که یه کتاب خود آموز داره (دقیقا طبق سرفصل های معرفی شده توی سایت) که بعد از ثبت نام به صورت PDF واستون ارسال میشه
شما کتاب رو مطالعه میکنید. کتاب خود آموز هستش ولی باز سوال داشتید میتونید بپرسید از طریق همین پیام رسان
هر وقت مطالعه کتاب تمام شد حداکثر تا آخر سال فرصت دارید توی آزمونش که آنلاین هستش شرکت بفرمایید.
پس از قبولی توی آزمون نوع مدرکتون رو انتخاب میکنید واستون صادر میشه و پست میشه به آدرس پستیتون.
توی هیچ کدوم از مراحل نیاز به حضور ندارید و دوره کامل غیرحضوری هستش
آموزش طبق استاندارهای بین المللی به صورت غیرحضوری و با مدارک معتبر (قابل استعلام) مورد تایید اتحادیه اروپا هستند.