درباره ما

آکادمی آموزش ایرانیان به ادرس وب سایت www.ac98.ir بیش از 10 سال است در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و صدور مدارک و گواهینامه بین المللی فعالیت دارد.

مدارکی که از طرف این مرکز دریافت می نمایید همگی دارای کد ریجستر آنلاین در کشورهای معتبر اروپایی و همچنین تاییدیه از معتبرترین مراجع دنیا مانند ASCB یا IAF و … هستند.

درباره آکادمی آموزش ایرانیان
درباره آکادمی آموزش ایرانیان

این آکادمی با مدیریت مهندس محمد ادب آوازه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنایع و معادن کشور می باشد و کلیه فعالیت های این آکادمی تحت نظر آن سازمان محترم می باشد. که هم اکنون می توانید به صورت آنلاین نماد اعتماد الکترونیکی سایت www.ac98.ir را از سایت اینماد استعلام نمایید.

برگزاری هزاران دوره ی آموزشی در زمینه های متعدد و صدور گواهینامه بین المللی معتبر همراه با ریجستر آنلاین از ده ها کشور معتبر جهان جز خدمات اصلی مرکز ما می باشد که در این زمینه جهت فراهم سازی سیستم آموزشی و رفاه حال مخاطبین محترم، روشهای متنوع آموزشی (مانند آموزش حضوری و غیرحضوری) در این مرکز مورد استفاده قرار گرفته است.

 

زمینه های فعالیت:

این مرکز در اکثر رشته های کاری مدارک بین المللی صادر می کند که به طور کلی گروه های صادر شده عبارتند از:

 

این مرکز همچنین دارای گواهی بین المللی ISO9001 در زمینه مدیریت کیفیت و همچنین دارای ISO10004 در راستای رضایتمندی مشتریان می باشد. همواره خدمات رسانی مطلوب و با کیفیت بالا جز اهداف این آکادمی بوده است.

از جمله اهداف این آکادمی در ایجاد روشهای متعدد آموزشی به شرح زیر می باشد:

  1. صرفه جویی در زمان و وقت مخاطبین جهت شرکت در دوره های آموزشی
  2. صرفه جویی در هزینه مخاطبین برای دریافت مدارک بین المللی
  3. دریافت مدرک معتبر بین المللی جهت تقویت رزومه کاری و ارتقا شغلی
  4. عدم نیاز به سفر و جابجایی برای شرکت در دوره های آموزشی و دریافت مدارک بین المللی
  5. کامل و جامع بودن مطالب آموزشی و همچنین دوره های آموزشی در زمینه های متنوع و پوشش سراسری همه رشته های آموزشی

خط مشی کیفیت

    آکادمی آموزش ایرانیان، وظیفه خود را بالفعل نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل‌های کشور در زمینه آموزش انسانی و تربیت نیروی متخصص داخلی برای رشد و شکوفایی میهن عزیزمان با استفاده از دانش و فن آوری داخلی می داند. جهت اجرای این ماموریت، آکادمی در نقش یک نهاد توسعه‌ای توانمند و دانشگاه ظاهر شده و ضمن رفع خلا وجود یک مرجع اطلاعاتی جامع در داخل کشور، تلاش خواهد نمود جهت ایجاد ارتباط مؤثر و هماهنگی با سایر نهادهای مرتبط، نقش محوری خود را در مطالعات و اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها به انجام رسانده و مکمل توسعه پایدار ملی و منطقه‌ای در زمینه ترویج دانش و اطلاعات تخصصی و تجربی داشته باشد.

   مدیریت آکادمی اعتقاد دارد تحقق مناسب ماموریت فوق در راستای ارتقای سطح رضایت مشتریان و سایر طرف‌های ذینفع، با بهره‌مندی از سیستم‌های مدیریتی امکان‌پذیر می‌باشد. به همین منظور و با توجه به نقش کیفیت در مجموعه فعالیتهای شرکت، نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO9001:2008 اقدام و اهداف کلان خود را به شرح زیر اعلام می‌‌دارد:

1- ارتقاء و افزایش بهره وری با استفاده بهینه از منابع به صورت توسعه فعالیتها و کاهش اتلافها
2- بهبود مستمر کیفیت با ارتقاء فرهنگ کیفیت و شناخت صحیح و بهبود خدمات و تولیدات
3- کسب سهم بیشتر بازار و پیشروی در بازار رقابت در راستای افزایش و توسعه کیفی و کمی تولیدات و خدمات
4-  توسعه منابع انسانی با رویکرد کرامت انسانی و بهبود عملکرد کارکنان

از آنجا که موفقیت این سیستم بستگی به مشارکت تمامی همکاران شرکت دارد، لذا از کلیه مدیران و کارکنان انتظار می‌رود نسبت به لحاظ نمودن خط‌مشی کیفیت در تمام فعالیتهای خود، اقدام نمایند. بدیهی است مدیریت شرکت نیز از کلیه فعالیت‌های تعیین شده در این مسیر و تامین بسترهای لازم، حمایت کامل خواهد نمود.

ارزش های سازمانی این آکادمی عبارتست از :

مشتری گرایی: توجه به نیاز و خواسته های مشتری از الویت های برنامه سازمانی این آکادمی می باشد.

دانش محوری: با جمع آوری اطلاعات و بروز رساندن اطلاعات تخصصی و تجربی و در دسترس قراردادن آنها در اینترانت درجهت افزایش سطح دانش درجامعه فعالیت می نماییم.

مشارکت کارکنان: تیمهای مختلفی در سازمان تشکیل وتلاش میشود تا کلیه کارکنان در تیم های موضوعه مشارکت موثر داشته باشند.

ما به یکدیگر احترام می گذاریم: دراین راستا ارزشهای اخلاقی همچون صداقت، شفافیت، درستکاری،امانتداری،سرلوحه امور می باشد. شفافیت در ارتباطات: ارائه اطلاعات درست و نتایج حاصله در کنفرانس های مختلف با دعوت مشتریان و تلاش درجهت توسعه اعتماد پروری با مشتریان

استفاده از شیوه نامه های فوق در تمامی قسمت های آکادمی اجباری است و کلیه پرسنل ما خود را مملزم به حفظ ارزش های ذکر شده می دانند.

جهت دریافت مدارک بین المللی از سراسر برندهای معتبر دنیا با تاییدیه بین المللی و ریجستر در کشورهای انگلستان، هلند، اتریش، استرالیا با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.