خدمات

آکادمی آموزش ایرانیان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و صدور مدارک معتبر بین المللی فعالیت می نماید.

دریافت مدرک بین المللی
دریافت مدرک بین المللی

برگزاری دوره های آموزشی:

آکادمی آموزش ایرانیان برگزار کننده دوره های آموزشی در سراسر کشور با روش های زیر می باشد:

1- دوره های حضوری: آموزش از طریق حضور در مراکز طرف قرارداد مرکز آموزش ایرانیان و دیدن آموزش با بهترین مدرس و بالاترین کیفیت آموزشی در سراسر کشور

2- دوره های غیرحضوری: آموزش از طریق بسته های جامع آموزشی برای متقضیانی که امکان حضور در کلاس آموزشی را ندارند (بدون نیاز به حضور مستقیم)

3- دوره های مجازی: آموزش برای متقضیانی که آمادگی برای شرکت در آزمون و دریافت مدرک آموزشی دوره مورد نظر خور را از طریق مطالعه جزوات دوره دارند. (بدون نیاز به حضور مستقیم)

صدور مدارک بین المللی:

متقاضیان گرامی می توانند به راحتی با شرکت در دوره های آموزش ما مدرک بین المللی دریافت نمایند. از آنجایی که داشتن مدرک بین المللی برای رزومه شما بسیار مفید است لذا دریافت این نوع مدارک می تواند در پیشرفت شغلی و کسب و کار شما بسیار موثر باشد.

هم اکنون امکان دریافت مدارک معتبر بین المللی از مراجع مختلف که در کشورهای معتبر اروپایی ریجستر شده اند و دارای تاییدیهای معتبر بین المللی هستند، وجود دارد.

گروه های آموزشی:

جهت اطلاعات بیشتر از خدمات ما درمورد شرکت در دوره های آموزشی و یا دریافت مدارک بین المللی  با پشتیبانی به شماره 03137777403 الی 03137777405 تماس حاصل فرمایید یا در ساعات غیرکاری به شماره 09228627818 در پیام رسان تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال فرمایید.