همکاری با ما

 

جهت هرگونه همکاری با آکادمی آموزش ایرانیان از طریق پشتیبانی (پیام رسان تلگرام یا روبیکا) درخواست خود را ارسال فرمایید.

کلیه مراکز آموزشی، سازمانهای داخلی یا بین المللی، مدرسین، مربیان و اساتید، آموزشگاه های آزاد، و سایر علاقه مندان می توانند در صورت تمایل در زمینه هایی مانند: دریافت مدارک آموزشی معتبر برای هنرجویان دورهای مختلف، صدور گواهینامه آموزشی معتبر برای دوره های مختلف، فروش پکیج های آموزشی، درخواست مدرس، جذب متقاضی جهت شرکت در دوره های حضوری و … همکاری نمایند.

 

علاقه مندان میتوانند در زمینه های زیر با آکادمی آموزش ایرانیان سایت AC98.IR همکاری نمایند:

 

درخواست صدور مدارک بین المللی برای دوره آموزشی

در صورتی که اقدام به برگزاری دوره های آموزشی یا سمینارهای علمی می نمایید و برای مخاطبین خود نیاز به مدرک معتبر بین المللی یا داخلی دارید. می توانید با ارایه درخواست به پشتیبانی از شرایط همکاری با ما اطلاع کنید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

برگزاری دوره آموزشی حضوری

در صورتی که برگزار کننده دوره حضوری با کیفیت بالا در زمینه تخصصی خاصی هستید می توانید از آکادمی ما در جذب مخاطبین برای دوره های حضوری حود همکاری داشته باشید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

فروش پکیج های آموزشی

در صورتی که تولید کننده پکیج های آموزشی یا فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف هستید می توانید از طریق زیر محموعه های ما استفاده نماید مانند سامانه هوشمند فروش دوره های آموزشی سایت www.7dars.ir سامانه هوشمند آموزش فارسی زبانان لطفا جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

صدور مدارک آموزشی معتبر

در صورتی که از مراجع یا مراکز داخلی یا بین المللی هستید و قابلیت صدور گواهینامه های آموزشی معتبر در زمینه یا زمنه های خاصی دارید، می توانید جهت صدور گواهینامه یا برگزاری دوره های آموزشی با آکادمی ما همکاری نمایید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

اعزام مدرس و متخصص

با توجه به اینکه آکادمی آموزش ایرانیان قدیمترین سایت فعال در حوزه اموزش غیرحضوری می باشد لذا میتوانید اگر در زمینه خاصی نیاز به مدرس دوره یا متخصص دوره خاصی دارید با پشتیبانی در پیام رسان تلگرام یا روبیکا پیام ارسال بفرمایید

 

سایر زمینه ها

در خصوص همکاری سایر زمینه ها یا کسب هر گونه اطلاعات بیشتر خواهشمند است به پشتیبانی در پیام رسان تلگرام یا روبیکا پیام ارسال بفرمایید