اعتبار مدرک QAL انگلستان

اعتبار مدرک QAL انگلستان

آکادمی آموزش ایرانیان با سابقه ترین مرکز ارایه کننده خدمات آموزشی با مدرک QAL انگلستان می باشد. به طوری که کلیه مدارک ارایه شده از سمت ما دارای ضمانت اعتبار هستند و تاکننون گزارشی مبنی بر عدم پذیرش مدرکQAL گزارش نشده است. برعکس تمامی متقاضیان و دریافت کنندگان مدرک QAL که از سراسر دنیا مسغول به کار هستند پس از دریافت مدارک خود و اشتغال به کار تعداد مدارک زیادی برای دوستان و آشنایان خود مجددا درخواست داده اند.

QAL
QAL

تاییدیه های بین المللی مدرک QAL

لذا تعداد درخواست های مدرک بین المللی QAL انگلستان به شدت زیاد می باشد زیرا این مرجع که مدارک را با دامنه تحت UK یعنی انگلستان ریجستر می نماید دارای طرفداران زیادی می باشد که مشتاق به داشتن این مدرک معتبر بین المللی هستند.

همچنین این مرکز از معتبرترین مرجع دنیا یعنی سازمان ASCB دارای تایید صلاحیت می باشد. جهت مشاهده گواهی تایید صلاحیت شرکت QAL انگلستان مستقیما از سایت ASCB بر لینک زیر کلیک نمایید:

http://portal.ascb.com/Statement/104Statement.pdf

دریافت مدرک QAL انگلستان

در نتیجه پس از تجربه سالها ارایه مدرک QAL انگلستان این نکته را متذکر می شویم که این مدرک یکی از معتبرترین مدارک بین المللی صادر شده در داخل کشور می باشد که قبول شدن آن در شرکت های معتبر بین المللی کاملا تست شده است و ضمانت می گردد.

ولی متاسفانه جدیدا عده ای سود جو با جعل مدارک خارجی و اطلاع از اینکه مدارکشان هیچ اعتبار بین المللی ندارد اقدام به انتشار مطالب خلاف واقع در مورد مدرک qal انگلستان نموده اند. مخاطبین محترم باید بدانند اگر شرکتی معتبر باشد هیچگاه به مدارک بقیه شرکت ها کاری نخواد داشت. لذا تمامی شرکت هایی که اقدام به درج مطالب نادرست در مورد مدرکqal می نمایند جعلی هستند و به علت اینکه مدارکشان هیچگونه اعتباری ندارد و از هیچکجا تاییدیه ندارد و فقط جعل یک برند خارجی هستند اقدام به انتشار این مباحث می نمایند.

نمونه های مدرک QAL انگلستان

در ادامه به تعدادی مدارک QAL انگلستان پرداخته می شود:

 

اعتبار مدرک QAL انگلستان
اعتبار مدرک QAL انگلستان

 

 

 

 

مدرک بین المللی QAL
مدرک بین المللی QAL

 

 

 

 1. fatemeh1995_2020

  خیلی ممنون از مطالب خوبتون
  من همه فامیلمون تقریبا خارج از ایران هستن
  از اونها استعلام گرفتم در مورد اعتبار مدرک qal
  دیدم که کاملا معتبره
  واسه استفادش توی رزومتون اصلا شک نکنید
  قیمتش هم خیلی مناسب بود

دیدگاهتان را بنویسید